Sorolósín csapos 1F 1P 63A 10mm2/ 1000mm x szigetelt 17.8mm-osztás S-1L-1000/10 LEIPOLD 085531-9-4 - E-mile
Tulajdonságok
Elektromos csatlakozási mód
csapos
Fázisszám
1
Pólusszám
1
Névleges folytonos áram Iu
63 A
Modul/készülékbeépítési egység (TE) érték
Keresztmetszet
10 mm2
Hossz
1000 mm
Szigetelt
Osztásméret
17.8 mm
Alkamazható készülékszámra
57
Max. névleges üzemi feszültség Ue
400 V
Sorolósín tüskés 1P 63A 1000mm 57modul 10m2 Sorolósín tüskés 1P 63A 1000mm 57modul 10m2 S-1L-1000/10 Leipold Leipold
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE