Profilsín perforált 0,2m C-profil 35mm x 18mm szalaghorganyzott CMS3518P0200FS OBO-BETTERMANN 1104357 - E-mile
Profilsín perforált 0,2m C-profil 35mm x 18mm szalaghorganyzott CMS3518P0200FS OBO-BETTERMANN
Profilsín perforált 0,2m C-profil 35mm x 18mm szalaghorganyzott CMS3518P0200FS OBO-BETTERMANN 1104357
Nincs raktáron
Termékkód: OBOB1104357
Gyártó: OBO-BETTERMANN
Gyártói típus: CMS3518P0200FS
Gyártói cikkszám: 1104357
Vonalkód: 4012195038535
Kiszerelés: 25 db (Nem bontható)
Tulajdonságok
Profilforma
C-profil
Szélesség
35 mm
Magasság
18 mm
Hossz
200 mm
Felületkezelés
szalaghorganyzott
Anyaga
acél
Kivitel
sima
Résszélesség
17 mm
Anyagvastagság
1.75 mm
Lyukasztási mód
hátoldalon perforált
Szín
nélkül
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE