Profilsín perforált 0,4m C-profil 35mm x 18mm szalaghorganyzott CML3518P0400FS OBO-BETTERMANN 1104292 - E-mile
Profilsín perforált 0,4m C-profil 35mm x 18mm szalaghorganyzott CML3518P0400FS OBO-BETTERMANN
Profilsín perforált 0,4m C-profil 35mm x 18mm szalaghorganyzott CML3518P0400FS OBO-BETTERMANN 1104292
Nincs raktáron
Termékkód: OBOB1104292
Gyártó: OBO-BETTERMANN
Gyártói típus: CML3518P0400FS
Gyártói cikkszám: 1104292
Vonalkód: 4012195836353
Kiszerelés: 10 db (Nem bontható)
Tulajdonságok
Profilforma
C-profil
Szélesség
35 mm
Magasság
18 mm
Hossz
400 mm
Felületkezelés
szalaghorganyzott
Anyaga
acél
Kivitel
sima
Résszélesség
17 mm
Anyagvastagság
1.25 mm
Lyukasztási mód
hátoldalon perforált
Funkciómegtartásra alkalmas
Szín
nélkül
Perforált profilsín könnyű kivitelben, résszélesség: 17 mm.
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE