Profilsín perforált 0,5m C-profil 30mm x 15mm merítetten horganyzott CM3015P0500FT OBO-BETTERMANN 1109812 - E-mile
Profilsín perforált 0,5m C-profil 30mm x 15mm merítetten horganyzott CM3015P0500FT OBO-BETTERMANN
Profilsín perforált 0,5m C-profil 30mm x 15mm merítetten horganyzott CM3015P0500FT OBO-BETTERMANN 1109812
Nincs raktáron
Termékkód: OBOB1109812
Gyártó: OBO-BETTERMANN
Gyártói típus: CM3015P0500FT
Gyártói cikkszám: 1109812
Vonalkód: 4012195037156
Kiszerelés: 10 db (Nem bontható)
Tulajdonságok
Profilforma
C-profil
Szélesség
30 mm
Magasság
15 mm
Hossz
500 mm
Felületkezelés
merítetten horganyzott
Anyaga
acél
Kivitel
sima
Résszélesség
16 mm
Anyagvastagság
1.5 mm
Lyukasztási mód
hátoldalon perforált
Szín
nélkül
Perforált profilsín, résszélesség: 16 mm.
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE