Profilsín perforált 0,5m C-profil 35mm x 18mm szalaghorganyzott CMS3518P0500FS OBO-BETTERMANN 1104403 - E-mile
Profilsín perforált 0,5m C-profil 35mm x 18mm szalaghorganyzott CMS3518P0500FS OBO-BETTERMANN
Profilsín perforált 0,5m C-profil 35mm x 18mm szalaghorganyzott CMS3518P0500FS OBO-BETTERMANN 1104403
Nincs raktáron
Termékkód: OBOB1104403
Gyártó: OBO-BETTERMANN
Gyártói típus: CMS3518P0500FS
Gyártói cikkszám: 1104403
Vonalkód: 4012195038658
Kiszerelés: 10 db (Nem bontható)
Szélesség
35 mm
Magasság
18 mm
Hossz
500 mm
acél
Kivitel
sima
Résszélesség
17 mm
Anyagvastagság
1.75 mm
Lyukasztási mód
hátoldalon perforált
Szín
nélkül
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE