Profilsín perforált 3m C-profil 41mm x 21mm merítetten horganyzott acél C25H3000HD ERICO 310281 - E-mile
Profilsín perforált 3m C-profil 41mm x 21mm merítetten horganyzott acél C25H3000HD ERICO
Profilsín perforált 3m C-profil 41mm x 21mm merítetten horganyzott acél C25H3000HD ERICO 310281
Központi raktár:
Raktáron
Külső raktár:
Nincs raktáron
Termékkód: ERIC310281
Gyártó: ERICO
Brand: ERICO
Gyártói típus: C25H3000HD
Gyártói cikkszám: 310281
Vonalkód: 8711893025958
Kiszerelés: 1 db (Bontható)
Tulajdonságok
Profilforma
C-profil
Szélesség
41 mm
Magasság
21 mm
Hossz
3000 mm
Felületkezelés
merítetten horganyzott
Anyaga
acél
Kivitel
sima
Résszélesség
22.3 mm
Anyagvastagság
2.5 mm
Lyukasztási mód
hátoldalon perforált
Lyuk szélesség
14 mm
Szín
nélkül
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE