Profilsín perforált 0,4m C-profil 41mm 41mm x merítetten horganyzott MS4141P0400FT OBO-BETTERMANN 1122525 - E-mile
Profilsín perforált 0,4m C-profil 41mm 41mm x merítetten horganyzott MS4141P0400FT OBO-BETTERMANN
Profilsín perforált 0,4m C-profil 41mm 41mm x merítetten horganyzott MS4141P0400FT OBO-BETTERMANN 1122525
Nincs raktáron
Termékkód: OBOB1122525
Gyártó: OBO-BETTERMANN
Gyártói típus: MS4141P0400FT
Gyártói cikkszám: 1122525
Vonalkód: 4012195486251
Kiszerelés: 1 db (Nem bontható)
Szélesség
41 mm
Magasság
41 mm
Hossz
400 mm
Felületkezelés
merítetten horganyzott
Anyaga
acél
Kivitel
sima
Résszélesség
22 mm
Anyagvastagság
2.5 mm
Lyukasztási mód
hátoldalon perforált
Fogazott
Szín
nélkül
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE