Profilsín perforált 6m C-profil 41mm x 82mm x szalaghorganyzott acél MS4182P6000FS OBO-BETTERMANN 1122678 - E-mile
Profilsín perforált 6m C-profil 41mm x 82mm x szalaghorganyzott acél MS4182P6000FS OBO-BETTERMANN
Profilsín perforált 6m C-profil 41mm x 82mm x szalaghorganyzott acél MS4182P6000FS OBO-BETTERMANN 1122678
Bruttó listaár
/ fm
Nincs raktáron
Termékkód: OBOB1122678
Gyártó: OBO-BETTERMANN
Gyártói típus: MS4182P6000FS
Gyártói cikkszám: 1122678
Vonalkód: 4012195698043
Kiszerelés: 6 fm (Nem bontható)
Szélesség
41 mm
Magasság
82 mm
Hossz
6000 mm
Felületkezelés
szalaghorganyzott
Anyagvastagság
2 mm
Lyukasztási mód
perforált
Fogazott
Inercianyomaték Iy
30.69 cm4
Inercianyomaték Iz
15.11 cm4
Ellenállásnyomaték Wy
2.51
Ellenállásnyomaték Wz
2.69
Tömeg
4.02 kg
A fenekén hosszában végig perforált profil-/szerelősín, nehéz kivitelben és 22 mm résmérettel. Kettős (duplás) kivitel azt jelenti, hogy a két profilsínt az aljuknál klincseléssel rögzítik egymáshoz.
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE