Zsugorcső fekete gyantás 32.0mm/ 8.0mm-átmérő 25.0m x EPS-400-32/8-PO-X-BK Hellermann Tyton 341-32080 - E-mile
Zsugorcső fekete gyantás 32.0mm/ 8.0mm-átmérő 25.0m x EPS-400-32/8-PO-X-BK Hellermann Tyton
Zsugorcső fekete gyantás 32.0mm/ 8.0mm-átmérő 25.0m x EPS-400-32/8-PO-X-BK Hellermann Tyton 341-32080
Bruttó listaár
/ fm
Nincs raktáron
Termékkód: HELT341-32080
Gyártói típus: EPS-400-32/8-PO-X-BK
Gyártói cikkszám: 341-32080
Vonalkód: 4031026150031
Kiszerelés: 25 fm (Nem bontható)
Tulajdonságok
Szín
fekete
Belső ragasztóval
Alap belső átmérő
32 mm
Zsugor belső átmérő
8 mm
Hossz
25 m
Zsugorodási arány
4:1
Kivitel
vékonyfalú
Fajta
melegzsugor
Anyaga
poliolefin (PO-X)
Üzemi hőmérséklet
-55 - +125 °C
Zsugor-falvastagság
2.5 mm
Zsugorcső fekete, vékonyfalú 4:1 32mm/ 8mm-átmérő 25m-hossz EPS-400-32/8-PO-X-BK (25) 341-32080 Hellermann Tyton
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE