Túlfeszültség-levezető 3P 20A 2.5kA(L-N) 7kA(L+N-PE) VF2-230-AC/DC-FS OBO-BETTERMANN 5097939 - E-mile
Túlfeszültség-levezető 3P 20A 2.5kA(L-N) 7kA(L+N-PE) VF2-230-AC/DC-FS OBO-BETTERMANN
Túlfeszültség-levezető 3P 20A 2.5kA(L-N) 7kA(L+N-PE) VF2-230-AC/DC-FS OBO-BETTERMANN 5097939
Nincs raktáron
Termékkód: OBOB5097939
Gyártó: OBO-BETTERMANN
Gyártói típus: VF2-230-AC/DC-FS
Gyártói cikkszám: 5097939
Vonalkód: 4012195578260
Kiszerelés: 1 db (Nem bontható)
Tulajdonságok
Pólusszám
3
Névleges terhelőáram
20 A
Névleges levezető lökőáram (8/20) (L-N)
2.5 kA
Teljes levezető lökőáram (8/20) (L+N-PE)
7 kA
Szerelési mód
DIN (kalap)sín 35mm
Távjelző érintkezővel
Max. folytonos feszültség AC
230 V
Jelzés az eszközön
nélkül
3. típus vizsgálati osztály
Védettségi fokozat (IP)
IP20
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE