Parapetcsatorna T-idom Rapid 45-2 130mm-sz/leágazó műanyag GK-TR53130RW OBO-BETTERMANN 6113300 - E-mile
Parapetcsatorna T-idom Rapid 45-2 130mm-sz/leágazó műanyag GK-TR53130RW OBO-BETTERMANN
Parapetcsatorna T-idom Rapid 45-2 130mm-sz/leágazó műanyag GK-TR53130RW OBO-BETTERMANN 6113300
Nincs raktáron
Termékkód: OBOB6113300
Gyártó: OBO-BETTERMANN
Gyártói típus: GK-TR53130RW
Gyártói cikkszám: 6113300
Vonalkód: 4012196419814
Kiszerelés: 1 db (Nem bontható)
Tulajdonságok
Leágazás szélessége
130 mm
Anyaga
műanyag
Szín
fényesfehér
Kivitel
fedél
Halogénmentes
Fedelek száma
1
Felületkezelés
kezeletlen
RAL-szám
9010
Fedelek szerelési módja
átfogó
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE