Vezetékcsatorna műanyag 230mm x 100mm x 2000mm krémfehér kezeletlen WDK100230CW OBO-BETTERMANN 6026338 - E-mile
Vezetékcsatorna műanyag 230mm x 100mm x 2000mm krémfehér kezeletlen WDK100230CW OBO-BETTERMANN
Vezetékcsatorna műanyag 230mm x 100mm x 2000mm krémfehér kezeletlen WDK100230CW OBO-BETTERMANN 6026338
Bruttó listaár
/ fm
Nincs raktáron
Termékkód: OBOB6026338
Gyártó: OBO-BETTERMANN
Gyártói típus: WDK100230CW
Gyártói cikkszám: 6026338
Vonalkód: 4012196642137
Kiszerelés: 4 fm (Nem bontható)
Tulajdonságok
Anyaga
műanyag
Szélesség
230 mm
Magasság
100 mm
Hossz
2000 mm
Szín
krémfehér
Felületkezelés
kezeletlen
RAL-szám
9001
Behelyezhető válaszfalak száma
3
Rögzítési mód
alap-perforált
Fedél kialakítás
különálló
Kábelrögzítőbilinccsel
Fali szerelőcsatorna és fedél, az alján fenékperforálással
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE