Padlócsatorna nyitható zárt 200mm 2400mm-hossz 40-240mm-állíthatóság OKA-G20040240 OBO-BETTERMANN 7424020 - E-mile
Ingyenes kiszállítás
Padlócsatorna nyitható zárt 200mm 2400mm-hossz 40-240mm-állíthatóság OKA-G20040240 OBO-BETTERMANN
Padlócsatorna nyitható zárt 200mm 2400mm-hossz 40-240mm-állíthatóság OKA-G20040240 OBO-BETTERMANN 7424020
Bruttó listaár
/ fm
Nincs raktáron
Termékkód: OBOB7424020
Gyártó: OBO-BETTERMANN
Gyártói típus: OKA-G20040240
Gyártói cikkszám: 7424020
Vonalkód: 4012195243007
Kiszerelés: 2.4 fm (Nem bontható)
Tulajdonságok
Szélesség
200 mm
Hossz
2400 mm
Beállítási tartomány
40 - 240 mm
Oldalfal/padlóvályú anyaga
acél
Fedél anyaga
acél
Fedél anyagvastagsága
4 mm
Min. padlóburkolat magasság
40 mm
Szerelőnyílás
négyzetes
Alsórész szétválaszhatóság
Szerelésre kész csatornaegység a kábel vezetéshez, részei: 3 vakfedél, két oldalprofil flexibilis fém szitaszövet oldalfallal, 3 mm-es padlóburkolattámasz-profilok. A doboz tartalmaz 6 db állítható rögzítőszegletet, 6 db betoncsavart és a 200-as, 300-as és 400-as csatornáknál 3 db fedéltömítést, az 500-as és 600-as csatornáknál pedig 6 db fedélalátámasztást. A 400, 500 és 600 mm-es fedélillesztő alátámasztásokhoz feltétlenül szükséges szintezőegységek (vegye figyelembe a szintezési magasságot) nem képezik a csomagolási egység részét, külön meg kell rendelni őket. A csatornafedelek szállításkor fel vannak csavarozva.
Hasonló termékek más gyártótól
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE