Fém gégecső műanyag köpennyel 25m 34.0mm-átmérő 28.1mm-átmérő PCS32-GS/PVC-BK Hellermann Tyton 166-30705 - E-mile
Fém gégecső műanyag köpennyel 25m 34.0mm-átmérő 28.1mm-átmérő PCS32-GS/PVC-BK Hellermann Tyton
Fém gégecső műanyag köpennyel 25m 34.0mm-átmérő 28.1mm-átmérő PCS32-GS/PVC-BK Hellermann Tyton 166-30705
Bruttó listaár
/ fm
Nincs raktáron
Termékkód: HELT166-30705
Gyártói típus: PCS32-GS/PVC-BK
Gyártói cikkszám: 166-30705
Vonalkód: 4031026306766
Kiszerelés: 25 fm (Nem bontható)
Tulajdonságok
Külső átmérő
34 mm
Belső átmérő
28.1 mm
Anyaga
acél
Felületkezelés
galvanizált
Köpeny anyaga 1. réteg
olajálló PVC
Szín
fekete
Védettségi fokozat (IP)
IP66
Üzemi hőmérséklet
-15 - +70 °C
Névleges átmérő
32 mm
Köpeny anyaga 2. réteg (külső)
burkolat nélkül
Tömítés
tömítés nélkül
Statikus hajlítási sugár
60 mm
Tömeg
0.56 kg/m
Elektromos jellemzők
nem specifikált
Hajlíthatóság
hajlékony
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE