Tetővezető-tartó DEHNsnap kúpcserépre gerinc/borda-hoz DLH DS 8 H16 FG180.280BR GALCU DEHN
Tetővezető-tartó DEHNsnap kúpcserépre gerinc/borda-hoz DLH DS 8 H16 FG180.280BR GALCU DEHN 204107
Nincs raktáron
Termékkód: DEHN204107
Gyártó: DEHN
Brand: DEHN
Gyártói típus: DLH DS 8 H16 FG180.280BR GALCU
Gyártói cikkszám: 204107
Vonalkód: 4013364028104
Kiszerelés: 25 db (Bontható)
Tulajdonságok
Vezető szerelési módja
bepattintós bilincs
Vezető átmérő
8 mm
Alkalmazás
gerinc/borda
Szerelési mód
feszített
Befogási tartomány
180 - 280 mm
Tartó anyaga
műanyag
Rögzítő anyaga
réz
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE