Profilsín perforált 0,5m C-profil 41mm x 21mm x szalaghorganyzott MS4121P0500FS OBO-BETTERMANN 1122955 - E-mile
Profilsín perforált 0,5m C-profil 41mm x 21mm x szalaghorganyzott MS4121P0500FS OBO-BETTERMANN
Profilsín perforált 0,5m C-profil 41mm x 21mm x szalaghorganyzott MS4121P0500FS OBO-BETTERMANN 1122955
Nincs raktáron
Termékkód: OBOB1122955
Gyártó: OBO-BETTERMANN
Gyártói típus: MS4121P0500FS
Gyártói cikkszám: 1122955
Vonalkód: 4012196471164
Kiszerelés: 1 db (Nem bontható)
Tulajdonságok
Profilforma
C-profil
Szélesség
41 mm
Magasság
21 mm
Hossz
500 mm
Felületkezelés
szalaghorganyzott
Anyaga
acél
Anyagvastagság
2 mm
Lyukasztási mód
hátoldalon perforált
Fogazott
Inercianyomaték Iy
0.95 cm4
Inercianyomaték Iz
4.51 cm4
Ellenállásnyomaték Wy
0.89
Ellenállásnyomaték Wz
2.2
Tömeg
0.88 kg
Profilsín perforált 0,5m C-profil 41mm 21mm x szalaghorganyzott acél MS4121P0500FS 1122955 OBO-BETTERMANN
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE