Érintkezőelem vezérlőkészülékhez alaplapra 1-z 6A/AC15/230V csavaros R.STAHL 8082/1-2 - E-mile
Érintkezőelem vezérlőkészülékhez alaplapra 1-z 6A/AC15/230V csavaros R.STAHL
Érintkezőelem vezérlőkészülékhez alaplapra 1-z 6A/AC15/230V csavaros R.STAHL 8082/1-2
Központi raktár:
Raktáron
Külső raktár:
Nincs raktáron
Termékkód: STAH8082/1-2
Gyártó: R.STAHL
Brand: STAHL
Gyártói cikkszám: 8082/1-2
Kiszerelés: 1 db (Nem bontható)
Tulajdonságok
Szerelési mód
alaplapra
Záró érintkezők száma
1
Névleges üzemi áram Ie AC-15, 230V
6 A
Elektromos csatlakozási mód
csavaros
Kivitel
beépíthető
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE