Fémhalogén tükrös lámpa 35W MR16 GX10 16000cd 12° 4000K CMH35/MR16/UVC/942/GX10/SP GE Lighting 88661 - E-mile
Kifutó
Fémhalogén tükrös lámpa 35W MR16 GX10 16000cd 12° 4000K CMH35/MR16/UVC/942/GX10/SP GE Lighting
Fémhalogén tükrös lámpa 35W MR16 GX10 16000cd 12° 4000K CMH35/MR16/UVC/942/GX10/SP GE Lighting 88661
Központi raktár:
Raktáron
Külső raktár:
Nem kapható
Termékkód: GELIP88661
Gyártó: GE Lighting
Gyártói típus: CMH35/MR16/UVC/942/GX10/SP
Gyártói cikkszám: 88661
Vonalkód: 0043168886611
Kiszerelés: 1 db (Bontható)
Tulajdonságok
Lámpa teljesítmény
35 W
Lámpa kódja
MR16
Aljzat/foglalat
GX10
Fényerősség
16000 cd
Sugárzási szög
12 °
Színhőmérséklet
4000 K
Fény színszáma
942
Színvisszaadási fokozat
90-100(1A)
Lámpafeszültség
90 V
UV-védelem
Színhőmérséklet kategória EN 12464-1szerint
semleges 3300-5300 K
Fényhatásfok
63 lm/W
Üzemi helyzet
bármely
Átmérő
51 mm
Teljes hossz
54.5 mm
Külső gyújtó szükséges
Külső előtét szükséges
Reflektor fajtája
üveg
Energiaosztály A++...E
A
Súlyozott energiafogyasztás/1000 óra
43 KWH
Átlagos névleges élettartam
12000 h
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE