Fémhalogén lámpa cső 2000W kábel 230000lm 6200K 4500h A-en.o. HRI-TS2000/D/S/HF Radium 32416491 - E-mile
Kifutó
Fémhalogén lámpa cső 2000W kábel 230000lm 6200K 4500h A-en.o. HRI-TS2000/D/S/HF Radium
Fémhalogén lámpa cső 2000W kábel 230000lm 6200K 4500h A-en.o. HRI-TS2000/D/S/HF Radium 32416491
Központi raktár:
Nem kapható
Külső raktár:
Nem kapható
Termékkód: SYLV1OU69
Gyártó: Radium
Brand: Radium
Gyártói típus: HRI-TS2000/D/S/HF
Gyártói cikkszám: 32416491
Vonalkód: 4008597164910
Kiszerelés: 1 db (Bontható)
AEA++
Tulajdonságok
Lámpaforma
cső
Lámpa teljesítmény
2000 W
Aljzat/foglalat
kábel
Fényáram
230000 lm
Színhőmérséklet
6200 K
Színhőmérséklet kategória EN 12464-1szerint
hideg >5300 K
Átlagos névleges élettartam
4500 h
Energiaosztály A++...E
A
Kivitel
víztiszta
Szín
fehér
Fényhatásfok
112 lm/W
Kisülőcső anyaga
kvarc
Üzemi helyzet
p15
Átmérő
36 mm
Teljes hossz
187 mm
Külső gyújtó szükséges
Külső előtét szükséges
Zárt lámpatest szükséges
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE