Fémhalogén lámpa ellipszoid 400W E40 40000lm 3700K 70-79(2A)-CRI HIPE400W/C/V/UVS/PS/4K VENTURE 10041 - E-mile
Kifutó
Fémhalogén lámpa ellipszoid 400W E40 40000lm 3700K 70-79(2A)-CRI HIPE400W/C/V/UVS/PS/4K VENTURE
Fémhalogén lámpa ellipszoid 400W E40 40000lm 3700K 70-79(2A)-CRI HIPE400W/C/V/UVS/PS/4K VENTURE 10041
Központi raktár:
Nem kapható
Külső raktár:
Nem kapható
Termékkód: VENT10041
Gyártó: VENTURE
Brand: VENTURE
Gyártói típus: HIPE400W/C/V/UVS/PS/4K
Gyártói cikkszám: 10041
Vonalkód: 5055788100485
Kiszerelés: 1 db (Bontható)
AEA++
Tulajdonságok
Lámpaforma
ellipszoid
Lámpa teljesítmény
400 W
Aljzat/foglalat
E40
Fényáram
40000 lm
Színhőmérséklet
3700 K
Színhőmérséklet kategória EN 12464-1szerint
semleges 3300-5300 K
Színvisszaadási fokozat
70-79(2A)
Átlagos névleges élettartam
30000 h
Energiaosztály A++...E
A
Kivitel
matt
Felületi bevonattal
Szín
fehér
Fényhatásfok
100 lm/W
Üzemi helyzet
s15
Átmérő
120 mm
Teljes hossz
296 mm
Külső gyújtó szükséges
Külső előtét szükséges
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE