LED lámpa tükrös 6.5W 220-240V AC GU10 380lm 827 35° 35000h 2700K LED6.5D/GU10 DIM GE Lighting 65255 - E-mile
Kifutó
LED lámpa tükrös 6.5W 220-240V AC GU10 380lm 827 35° 35000h 2700K LED6.5D/GU10 DIM GE Lighting
LED lámpa tükrös 6.5W 220-240V AC GU10 380lm 827 35° 35000h 2700K LED6.5D/GU10 DIM GE Lighting 65255
Központi raktár:
Nem kapható
Külső raktár:
Nem kapható
Termékkód: GELI65255
Gyártó: GE Lighting
Gyártói típus: LED6.5D/GU10 DIM
Gyártói cikkszám: 65255
Vonalkód: 0043168652551
Kiszerelés: 1 db (Bontható)
A+EA++
Tulajdonságok
Lámpaforma
tükrös
Lámpa teljesítmény
6.5 W
Névleges feszültség
220 - 240 V
Feszültség fajta
AC
Aljzat/foglalat
GU10
Fényáram
380 lm
Fény színszáma
827
Színhőmérséklet
2700 K
Sugárzási szög
35 °
Átlagos névleges élettartam
35000 h
Szabályozható (DIM)
Szín
fehér
Színvisszaadási fokozat
80-89(1B)
Színhőmérséklet kategória
meleg
Búra kivitele
víztiszta
Névleges áram
35 mA
Súlyozott energiafogyasztás/1000 óra
7 KWH
Átmérő
51 mm
Hossz
77.6 mm
Védettségi fokozat (IP)
IP20
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE