Szpot lámpatest álmennyezetbe MR16 1x 50W 12V AC/DC GX5.3 alumínium-ház SEIDY CT-DTL50-AL KANLUX 18281 - E-mile
Szpot lámpatest álmennyezetbe MR16 1x 50W 12V AC/DC GX5.3 alumínium-ház SEIDY CT-DTL50-AL KANLUX
Szpot lámpatest álmennyezetbe MR16 1x 50W 12V AC/DC GX5.3 alumínium-ház SEIDY CT-DTL50-AL KANLUX 18281
Nincs raktáron
Termékkód: KANL18281
Gyártó: KANLUX
Brand: KANLUX
Gyártói típus: SEIDY CT-DTL50-AL
Gyártói cikkszám: 18281
Vonalkód: 5905339182814
Kiszerelés: 1 db (Bontható)
Tulajdonságok
Szerelési mód
beépíthető
Fényforrás
kisfesz halogén
Max. fényforrásszám
1
Lámpateljesítmény
50 W
Névleges feszültség
12 V
Feszültség fajta
AC/DC
Max. rendszerteljesítmény
50 W
Foglalat
GX5.3
Fényeloszlás
szimmetrikus
Tokozat színe
alu
Ház anyaga
alu
Felület kivitele
fényes
Tükör
nélkül
Állíthatóság
billenthető
Mennyezeti szereléshez
Védettségi fokozat (IP)
IP20
Védettségi osztály
III
Szélesség
90 mm
Hossz
90 mm
Magasság/mélység
26 mm
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE