Mélysugárzó lámpatest álmennyezeti fémhalogén 1x 35W 230V AC G12 Function DLCDM-T35W/830FL LIVAL 18633216 - E-mile
Kifutó
Outlet
Mélysugárzó lámpatest álmennyezeti fémhalogén 1x 35W 230V AC G12 Function DLCDM-T35W/830FL LIVAL
Mélysugárzó lámpatest álmennyezeti fémhalogén 1x 35W 230V AC G12 Function DLCDM-T35W/830FL LIVAL 18633216
Központi raktár:
Nem kapható
Külső raktár:
Raktáron
Termékkód: LIVA18633216
Gyártó: LIVAL
Brand: LIVAL
Gyártói típus: Function DLCDM-T35W/830FL
Gyártói cikkszám: 18633216
Kiszerelés: 1 db (Bontható)
Tulajdonságok
Szerelési mód
beépíthető
Fényforrás
fémhalogén lámpa
Max. fényforrásszám
1
Lámpateljesítmény
35 W
Névleges feszültség
230 V
Feszültség fajta
AC
Max. rendszerteljesítmény
35 W
Foglalat
G12
Fényeloszlás
szimmetrikus
Tokozat színe
fehér
Ház anyaga
műanyag
Felület kivitele
matt
Tükör
nélkül
Sugárzási szög
közepes sugárzó 21-40°
Állíthatóság
forgatható és billenthető
Mennyezeti szereléshez
Beépített vezérlőegység
Vezérlőegység fajtája
hagyományos
Fényszabályzás módja
nem szabályozható
Védettségi fokozat (IP)
IP20
Védettségi osztály
II
Szélesség
180 mm
Hossz
399 mm
Magasság/mélység
190 mm
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE