LED fényfűzér 11m/10db E27-foglalattal csatlakozódugóval 10W/m 10db/m AC GRL 11M10E27-B KANLUX 35754 - E-mile
LED fényfűzér 11m/10db E27-foglalattal csatlakozódugóval 10W/m 10db/m AC GRL 11M10E27-B KANLUX
LED fényfűzér 11m/10db E27-foglalattal csatlakozódugóval 10W/m 10db/m AC GRL 11M10E27-B KANLUX 35754
Nincs raktáron
Termékkód: KANL35754
Gyártó: KANLUX
Brand: KANLUX
Gyártói típus: GRL 11M10E27-B
Gyártói cikkszám: 35754
Vonalkód: 5905339357540
Kiszerelés: 1 db (Bontható)
Tulajdonságok
Fényforrás
beépített LED
Max. rendszerteljesítmény
100 W
Lámpateljesítmény méterenként
10 W
Lámpaszám méterenként
10
Lámpafeszültség
220 - 240 V
Feszültség fajta
AC
Védettségi fokozat (IP)
IP44
Pólusszám
2
Huzalozási mód
végponti csatlakozás
Csatlakozókészlettel
Védettségi osztály
II
Vezérlőegység fajtája
nem szükséges
Hossz
10 mm
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE