Áramvédő(FI)-kismegszakító 1P+N 16A C-jelleg 0.03A AC-típus PFL7-16/1N/C/003-DE EATON 263537 - E-mile
Áramvédő(FI)-kismegszakító 1P+N 16A C-jelleg 0.03A AC-típus PFL7-16/1N/C/003-DE EATON
Áramvédő(FI)-kismegszakító 1P+N 16A C-jelleg 0.03A AC-típus PFL7-16/1N/C/003-DE EATON 263537
Központi raktár:
Raktáron
Külső raktár:
Nincs raktáron
Termékkód: MOEL263537
Gyártó: EATON
Gyártói típus: PFL7-16/1N/C/003-DE
Gyártói cikkszám: 263537
Vonalkód: 4015082635374
Névleges áram
16 A
Kioldási jelleggörbe
C
Névleges hibaáram
0.03 A
Névleges feszültség
230 V
Névleges szigetelési feszültség Ui
440 V
Frekvencia
50Hz
Beépítési mélység
69.5 mm
Üzemi környezeti hőmérséklet
-25 - +40 °C
Lökőfeszültségállóság Uimp
4 kV
Névleges zárlati megszakítóképesség EN 61009 szerint
10 kA
Hasonló termékek más gyártótól
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE