Mikrokapcsoló műanyag 1v görgős kar 2A/AC15/230V IP00 csúszó érintkező KW TRACON KW3-55 - E-mile
2 évGarancia
Mikrokapcsoló műanyag 1v görgős kar 2A/AC15/230V IP00 csúszó érintkező KW TRACON
Mikrokapcsoló műanyag 1v görgős kar 2A/AC15/230V IP00 csúszó érintkező KW TRACON KW3-55
Nincs raktáron
Termékkód: TRACKW3-55
Gyártó: TRACON
Brand: TRACON
Gyártói típus: KW
Gyártói cikkszám: KW3-55
Vonalkód: 5997374132084
Garancia: 2 év
Kiszerelés: 1 db (Bontható)
Tulajdonságok
Ház anyaga
műanyag
Váltó érintkezők száma
1
Működtetőelem típusa
görgős kar
Névleges üzemi áram Ie AC-15, 230V
2 A
Védettségi fokozat (IP)
IP00
Kapcsolási funkció
csúszó érintkező
Névleges üzemi áram Ie DC-13, 230V
0.3 A
Érzékelő magasság
15.9 mm
Érzékelő szélesség
27.8 mm
Érzékelő hossz
10.3 mm
Kommunikációs illesztő típusa
nélkül
Biztonsági kommunikáció fajtája
nélkül
Tokozat formája
téglatest
Működtetőelem irányítása
tengelyirányú
Elektromos csatlakozási mód
csúszósarus
Robbanásvédelmi kategória gázra
Robbanásvédelmi kategória porra
Üzemi környezeti hőmérséklet
-25 - +80 °C
Mikrokapcsoló lemezkar-görgő műanyag 1v 2A/AC15/230V IP00 csúszó érintkező TRACON
Hasonló termékek más gyártótól
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE