Előlap Xboard+ teli 520mm-sz 99mm-ma porszórt acél BPZ-FP-600/100-BL EATON 286682 - E-mile
Előlap Xboard+ teli 520mm-sz 99mm-ma porszórt acél BPZ-FP-600/100-BL EATON
Előlap Xboard+ teli 520mm-sz 99mm-ma porszórt acél BPZ-FP-600/100-BL EATON 286682
Nincs raktáron
Termékkód: MOEL286682
Gyártó: EATON
Gyártói típus: BPZ-FP-600/100-BL
Gyártói cikkszám: 286682
Vonalkód: 4015082866822
Szélesség
520 mm
Magasság
99 mm
Szekrény beépítési szélességhez
600 mm
Felület kivitele
porszórt
Anyaga
acél
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE