Kontaktor (mágnesk) 3-Z csavaros 1250A/AC-1/400V TeSys LC1-F Schneider LC1F1000 - E-mile
Ajánlati termék
Ingyenes kiszállítás
Kontaktor (mágnesk) 3-Z csavaros 1250A/AC-1/400V TeSys LC1-F Schneider
Kontaktor (mágnesk) 3-Z csavaros 1250A/AC-1/400V TeSys LC1-F Schneider LC1F1000
Nincs raktáron
Termékkód: SCHNLC1F1000
Gyártó: Schneider
Gyártói típus: TeSys LC1-F
Gyártói cikkszám: LC1F1000
Vonalkód: 3606485432120
Kiszerelés: 1 db (Nem bontható)
Tulajdonságok
Névleges üzemi teljesítmény AC-3, 400V
560 kW
Záró főérintkezők száma
3
Főáramköri csatlakozási mód
tőcsavaros
Névleges üzemi áram Ie AC-1, 400V
1250 A
Névleges üzemi áram Ie AC-3, 400V
1000 A
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE