Túlfeszültség-korlátozó modul varisztor 110-250V/AC AC TeSys LAD-4 Schneider LAD4VU - E-mile
Túlfeszültség-korlátozó modul varisztor 110-250V/AC AC TeSys LAD-4 Schneider
Túlfeszültség-korlátozó modul varisztor 110-250V/AC AC TeSys LAD-4 Schneider LAD4VU
Nincs raktáron
Termékkód: SCHNLAD4VU
Gyártó: Schneider
Gyártói típus: TeSys LAD-4
Gyártói cikkszám: LAD4VU
Vonalkód: 3389110385717
Kiszerelés: 1 db (Nem bontható)
Tulajdonságok
Kivitel
varisztor
Névleges feszültség Ue AC 50Hz
110 - 250 V
Feszültségfajta (üzemi feszültség)
AC
Névleges feszültség Ue AC 60Hz
110 - 250 V
Hasonló termékek más gyártótól
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE