Segédérintkező blokk D-hez előlapra rádugható 2-ny 10A/AC15/230V TeSys LAD-N Schneider
Segédérintkező blokk D-hez előlapra rádugható 2-ny 10A/AC15/230V TeSys LAD-N Schneider LADN023
Nincs raktáron
Termékkód: SCHNLADN023
Gyártó: Schneider
Gyártói típus: TeSys LAD-N
Gyártói cikkszám: LADN023
Vonalkód: 3389110820973
Kiszerelés: 1 db (Nem bontható)
Tulajdonságok
Nyitó érintkezők száma
2
Kivitel
rádugható
Névleges üzemi áram Ie AC-15, 230V
10 A
Szerelési mód
előlapra
Elektromos csatlakozási mód
rugószorításos
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE