Segédérintkező blokk D-hez előlapra rádugható 2-z 10A/AC15/230V csavaros TeSys LAD-N Schneider
Központi raktár:
Raktáron
Külső raktár:
Nincs raktáron
Termékkód: SCHNLADN20
Gyártó: Schneider
Gyártói típus: TeSys LAD-N
Gyártói cikkszám: LADN20
Vonalkód: 3389110383881
Kiszerelés: 1 db (Bontható)
Tulajdonságok
Záró érintkezők száma
2
Kivitel
rádugható
Névleges üzemi áram Ie AC-15, 230V
10 A
Szerelési mód
előlapra
Elektromos csatlakozási mód
csavaros
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE