Segédérintkező blokk D-hez előlapra rádugható 2-z 10A/AC15/230V TeSys LAD-N Schneider
Segédérintkező blokk D-hez előlapra rádugható 2-z 10A/AC15/230V TeSys LAD-N Schneider LADN206
Nincs raktáron
Termékkód: SCHNLADN206
Gyártó: Schneider
Gyártói típus: TeSys LAD-N
Gyártói cikkszám: LADN206
Vonalkód: 3389110820812
Kiszerelés: 1 db (Nem bontható)
Tulajdonságok
Záró érintkezők száma
2
Kivitel
rádugható
Névleges üzemi áram Ie AC-15, 230V
10 A
Szerelési mód
előlapra
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE