Segédérintkező blokk K-hoz előlapra rádugható 4-z 10A/AC15/230V csavaros TeSys LA1-K Schneider
Központi raktár:
Raktáron
Külső raktár:
Nincs raktáron
Termékkód: SCHNLA1KN40
Gyártó: Schneider
Gyártói típus: TeSys LA1-K
Gyártói cikkszám: LA1KN40
Vonalkód: 3389110500073
Kiszerelés: 1 db (Bontható)
Tulajdonságok
Záró érintkezők száma
4
Kivitel
rádugható
Névleges üzemi áram Ie AC-15, 230V
10 A
Szerelési mód
előlapra
Elektromos csatlakozási mód
csavaros
TeSys K pillanatkioldású segédérintkező-blokk mágneskapcsolókhoz LC.K, LP.K, CA.K csavaros szorítókengyeles csatlakozással (kivéve LP4K, LP5K, CA4K). 4NO érintkezőket biztosít, amelyek névleges értéke legfeljebb 10 A 690 V AC, csavaros szorítókengyel csatlakoztatást biztosít. Mellső rögzítéssel magas megbízhatóságot és tartósságot biztosít. Több szabványnak megfelel (IEC, UL, CSA, CCC), Green Premium-kompatibilis (RoHS/REACh).
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE