Szakaszoló főkapcsoló 100A 0-690V 3P ráépíthető beépíthető előlapi központos INV100100 Schneider 31160 - E-mile
Ingyenes kiszállítás
Szakaszoló főkapcsoló 100A 0-690V 3P ráépíthető beépíthető előlapi központos INV100100 Schneider
Szakaszoló főkapcsoló 100A 0-690V 3P ráépíthető beépíthető előlapi központos INV100100 Schneider 31160
Nincs raktáron
Termékkód: SCHN31160
Gyártó: Schneider
Gyártói típus: INV100100
Gyártói cikkszám: 31160
Vonalkód: 3303430311607
Kiszerelés: 1 db (Nem bontható)
Tulajdonságok
Névleges folytonos áram Iu
100 A
Pólusszám
3
Alaplapi felerősítésre alkalmas
4-lyukas előlapi szerelésre alkalmas
Előlapi központos szerelésre alkalmas
Installációs elosztóba történő szerelésre alkalmas
Készülék kialakítás
fix
Müködtetőelem színe
fekete
Működtetőelem típusa
hosszú forgatókaros
Reteszelhető
Váltó segédérintkezők száma
2
Főkapcsoló
Kapcsolók száma
1
Biztonsági/karbantartási kapcsoló kivitel
Névleges üzemi teljesítmény AC-23, 400V
45 kW
Max. névleges üzemi feszültség Ue AC-nál
690 V
Névleges folytonos áram AC-23, 400V
100 A
Névleges folytonos áram AC-21, 400V
100 A
Névleges rövid idejű határáram Icw
8.5 kA
Főáramköri csatlakozási mód
csavaros
Előlapi védettségi fokozat
IP40
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE