Szakaszoló főkapcsoló 100A 500V 3P beépíthető előlapi központos fix NG125100NA EvLink Schneider 18891 - E-mile
Ingyenes kiszállítás
Szakaszoló főkapcsoló 100A 500V 3P beépíthető előlapi központos fix NG125100NA EvLink Schneider
Szakaszoló főkapcsoló 100A 500V 3P beépíthető előlapi központos fix NG125100NA EvLink Schneider 18891
Nincs raktáron
Termékkód: SCHN18891
Gyártó: Schneider
Gyártói típus: NG125100NA EvLink
Gyártói cikkszám: 18891
Vonalkód: 3303430188919
Kiszerelés: 1 db (Nem bontható)
Tulajdonságok
Névleges folytonos áram Iu
100 A
Névleges üzemi feszültség
500 V
Pólusszám
3
4-lyukas előlapi szerelésre alkalmas
Előlapi központos szerelésre alkalmas
Installációs elosztóba történő szerelésre alkalmas
Készülék kialakítás
fix
Működtetőelem típusa
működtetőkaros
Főkapcsoló
Kapcsolók száma
3
Biztonsági kapcsoló
Max. névleges üzemi feszültség Ue AC-nál
500 V
Névleges folytonos áram AC-23, 400V
100 A
Névleges rövid idejű határáram Icw
1.5 kA
Munkaáramú kioldó választható
Főáramköri csatlakozási mód
csavaros
Előlapi védettségi fokozat
IP20
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE