Szakaszoló főkapcsoló 125A 690V 4P ráépíthető beépíthető előlapi központos INS125125 Schneider 28911 - E-mile
Ingyenes kiszállítás
Szakaszoló főkapcsoló 125A 690V 4P ráépíthető beépíthető előlapi központos INS125125 Schneider
Szakaszoló főkapcsoló 125A 690V 4P ráépíthető beépíthető előlapi központos INS125125 Schneider 28911
Nincs raktáron
Termékkód: SCHN28911
Gyártó: Schneider
Brand: Schneider
Gyártói típus: INS125125
Gyártói cikkszám: 28911
Vonalkód: 3303430289111
Kiszerelés: 1 db (Nem bontható)
Tulajdonságok
Névleges folytonos áram Iu
125 A
Névleges üzemi feszültség
690 V
Pólusszám
4
Alaplapi felerősítésre alkalmas
4-lyukas előlapi szerelésre alkalmas
Előlapi központos szerelésre alkalmas
Installációs elosztóba történő szerelésre alkalmas
Készülék kialakítás
fix
Müködtetőelem színe
fekete
Működtetőelem típusa
hosszú forgatókaros
Reteszelhető
Váltó segédérintkezők száma
2
Főkapcsoló
Kapcsolók száma
1
Biztonsági/karbantartási kapcsoló kivitel
Névleges üzemi teljesítmény AC-23, 400V
55 kW
Max. névleges üzemi feszültség Ue AC-nál
690 V
Névleges folytonos áram AC-23, 400V
125 A
Névleges feltételes zárlati áram Iq
65 kA
Névleges rövid idejű határáram Icw
5.5 kA
Főáramköri csatlakozási mód
csavaros
Előlapi védettségi fokozat
IP40
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE