Nyomógomb aljzat érintkezővel beépíthető 1-ny 1.5A/AC15/230V csúszósarus Harmony XB6 Schneider
Nincs raktáron
Termékkód: SCHNZB6Z2B
Gyártó: Schneider
Gyártói típus: Harmony XB6
Gyártói cikkszám: ZB6Z2B
Vonalkód: 3389110775341
Kiszerelés: 1 db (Nem bontható)
Tulajdonságok
Nyitó érintkezők száma
1
Kivitel
beépíthető
Névleges üzemi áram Ie AC-15, 230V
1.5 A
Elektromos csatlakozási mód
csúszósarus
Foglalat
nélkül
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE