Műszerdoboz alumínium A118 100x160x81mm(MAxSZxMÉ) IP66 festett ezüstszürke (PR00100110250 szerlap nélkül) ROSE+BOPLA PR00011016080 - E-mile
Műszerdoboz alumínium A118 100x160x81mm(MAxSZxMÉ) IP66 festett ezüstszürke (PR00100110250 szerlap nélkül) ROSE+BOPLA
Műszerdoboz alumínium A118 100x160x81mm(MAxSZxMÉ) IP66 festett ezüstszürke (PR00100110250 szerlap nélkül) ROSE+BOPLA PR00011016080
Központi raktár:
Raktáron
Külső raktár:
Nincs raktáron
Termékkód: PMHU01.10 16 08
Gyártó: Phoenix Mecano
Brand: ROSE+BOPLA
Termékcsalád: A118
Gyártói típus: Euromas A118
Gyártói cikkszám: PR00011016080
Vonalkód: 4250157900135
Kiszerelés: 1 db (Bontható)
Tulajdonságok
Szerelési mód
falonkívüli
Felületkezelés
porszórt
Ház anyaga
alu
Fedél kialakítás
teli
Fedél fajtája
fedél
Túlnyomáscsökkentő fedél
Szélesség
160 mm
Magasság
100 mm
Mélység
81 mm
Védettségi fokozat (IP)
IP66
Szín
szürke
RAL-szám
7001
Ház anyagvastagsága
3 mm
Ajtó/fedél anyagvastagsága
3 mm
Kültéri használatra
Védettségi osztály
I
Ütésállóság
IK09
Védettség (NEMA)
3
A műszerdoboz anyaga: G Al Si 12, a tömítés habosított poliuretán
A szállítás terjedelme: Felső és alsó rész, fedélcsavarok (V2A), 2 csavar a beépítéshez/földeléshez
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE