Profilsín 2m C-profil 35mm x 18mm merítetten horganyzott acél AMS3518UP2000FT OBO-BETTERMANN 1112228 - E-mile
Profilsín 2m C-profil 35mm x 18mm merítetten horganyzott acél AMS3518UP2000FT OBO-BETTERMANN
Profilsín 2m C-profil 35mm x 18mm merítetten horganyzott acél AMS3518UP2000FT OBO-BETTERMANN 1112228
Bruttó listaár
/ fm
Készlet:
Központi raktár:
Raktáron
Külső raktár:
Nincs raktáron
Termékkód: OBOB1112228
Gyártó: OBO-BETTERMANN
Gyártói típus: AMS3518UP2000FT
Gyártói cikkszám: 1112228
Vonalkód: 4012195043393
Kiszerelés: 2 fm (Nem bontható)
Tulajdonságok
Profilforma
C-profil
Szélesség
35 mm
Magasság
18 mm
Hossz
2000 mm
Felületkezelés
merítetten horganyzott
Anyaga
acél
Kivitel
sima
Résszélesség
16.5 mm
Anyagvastagság
2 mm
Lyukasztási mód
nélkül
Szín
nélkül
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE