Profilsín perforált 0,6m C-profil 50mm x 30mm merítetten horganyzott MS5030P0600FT OBO-BETTERMANN 1121294 - E-mile
Profilsín perforált 0,6m C-profil 50mm x 30mm merítetten horganyzott MS5030P0600FT OBO-BETTERMANN
Profilsín perforált 0,6m C-profil 50mm x 30mm merítetten horganyzott MS5030P0600FT OBO-BETTERMANN 1121294
Nincs raktáron
Termékkód: OBOB1121294
Gyártó: OBO-BETTERMANN
Gyártói típus: MS5030P0600FT
Gyártói cikkszám: 1121294
Vonalkód: 4012195672494
Kiszerelés: 1 db (Nem bontható)
Tulajdonságok
Profilforma
C-profil
Szélesség
50 mm
Magasság
30 mm
Hossz
600 mm
Felületkezelés
merítetten horganyzott
Anyaga
acél
Kivitel
sima
Résszélesség
22 mm
Anyagvastagság
3 mm
Lyukasztási mód
hátoldalon perforált
Szín
nélkül
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE