Profilsín perforált 3m C-profil 41mm x 41mm merítetten horganyzott MS4141P3000FT OBO-BETTERMANN 1122622 - E-mile
Profilsín perforált 3m C-profil 41mm x 41mm merítetten horganyzott MS4141P3000FT OBO-BETTERMANN
Profilsín perforált 3m C-profil 41mm x 41mm merítetten horganyzott MS4141P3000FT OBO-BETTERMANN 1122622
Bruttó listaár
/ fm
Nincs raktáron
Termékkód: OBOB1122622
Gyártó: OBO-BETTERMANN
Gyártói típus: MS4141P3000FT
Gyártói cikkszám: 1122622
Vonalkód: 4012195487876
Kiszerelés: 3 fm (Nem bontható)
Szélesség
41 mm
Magasság
41 mm
Hossz
3000 mm
Felületkezelés
merítetten horganyzott
Anyaga
acél
Kivitel
sima
Résszélesség
22 mm
Anyagvastagság
2.5 mm
Lyukasztási mód
hátoldalon perforált
Fogazott
Szín
nélkül
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE