Profilsín perforált 0,3m C-profil 35mm x 18mm x szalaghorganyzott CMS3518P0300FS OBO-BETTERMANN 1104373 - E-mile
Profilsín perforált 0,3m C-profil 35mm x 18mm x szalaghorganyzott CMS3518P0300FS OBO-BETTERMANN
Profilsín perforált 0,3m C-profil 35mm x 18mm x szalaghorganyzott CMS3518P0300FS OBO-BETTERMANN 1104373
Nincs raktáron
Termékkód: OBOB1104373
Gyártó: OBO-BETTERMANN
Gyártói típus: CMS3518P0300FS
Gyártói cikkszám: 1104373
Vonalkód: 4012195038597
Kiszerelés: 25 db (Nem bontható)
Szélesség
35 mm
Magasság
18 mm
Hossz
300 mm
Anyagvastagság
1.75 mm
Lyukasztási mód
hátoldalon perforált
Inercianyomaték Iy
0.52 cm4
Inercianyomaték Iz
0.53 cm4
Ellenállásnyomaték Wy
2.33
Ellenállásnyomaték Wz
1.33
Tömeg
0.29 kg
Profilsín perforált 0,3m C-profil 35mm x 18mm szalaghorganyzott CMS3518P0300FS 1104373 OBO-BETTERMANN
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE